Hakkımızda

Hayalleri İnşa Ediyoruz

DADA inşaat olarak insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle hayallerinizi inşa etmeye devam ediyoruz. “ Hayaller ” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda, doğru projeler ” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam alanları, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içerisindeyiz.

            DADA inşaat, ‘’ Yaşam alanı standartlarınızı ’’ değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle yatırımınıza değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır. Su, doğa ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu yaşam alanlarıyla DADA inşaat, model alınan bir şirket konumuna gelecektir. 

 

Kente Yeni Bir Kimlik, Şehre Yeni Bir Silüet Kazandırmak…

DADA inşaat, Yenişehir mahallesinde ‘’ZYR PLAZA’’ ile başlayan bu kalite yolculuğuna, Haydarbey mahallesine inşaa edeceği GOLD CITY " projesi ile devam etmektedir.

Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek yolunda mimarî özgünlük yönünden ilkelere inanan DADA inşaat şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projelere imza atmak için kurulmuştur.